Bitcoin Cash Price Prediction – BCH/USD Rebounds; Price Focuses on $220 Level

Bitcoin Cash pozostaje w zasięgu z perspektywą krótkoterminową i nadal dobrze się prezentuje w ramach kanału.

Rynek BCH/USD
Poziomy kluczowe:

Poziomy oporu: $235, $255, $275

Poziomy wsparcia: 195 USD, 175 USD, 155 USD

BCHUSD – Wykres dzienny

BCH/USD jest postrzegany jako poruszający się z kilkoma upadkami więcej niż podniesieniem i nie był w stanie utrzymać stałego biegu byków. W międzyczasie, od kilku dni, rynek zmaga się z poważną tendencją spadkową poniżej 9 i 21-dniowych średnich kroczących w obrębie kanału. Patrząc na wykres dzienny, cena BCH/USD nadal umacnia się w formacji flagowej, która prawdopodobnie przekroczy dolną granicę kanału.

Co więcej, rozkład dzienny pokazuje, że cena BCH/USD przed dotknięciem 219,75 USD, spadła do 213,16 USD na otwarciu rynku dzisiaj, po czym skorygowała się do miejsca, w którym obecnie jest notowana na poziomie 218,59 USD. Jeśli wsparcie osłabnie, może dojść do załamania ceny, ponieważ niedźwiedzie mogą znaleźć nowe tygodniowe spadki na poziomach wsparcia 195$, 175$ i 155$.

Niemniej jednak, bycza kontynuacja może nadal zwijać rynek do 240 dolarów oporu z ewentualną przerwą powyżej średnich kroczących i może uderzyć w poziomy oporu 235 dolarów, 255 dolarów i 275 dolarów, ustanawiając nowy wysoki poziom dla rynku. W tej chwili RSI (14) szybko wraca na północ, zmierzając w kierunku 40 poziomów.

W porównaniu z Bitcoin Profit, wyniki BCH są nadal bardzo niskie z powodu powtarzających się niedźwiedzich sentymentów, które spowodowały wczorajszy drastyczny spadek rynku. Gdy cena spada, sprzedający stanowią dodatkowe zagrożenie dla kupujących, aby osiągnąć 0,024 BTC, gdzie znajduje się najbliższy cel. Dodatkowo, każde ewentualne przełamanie poniżej dolnej strony kanału może spowodować upadek monety.

BCHBTC – Daily Chart
W międzyczasie, dla pozytywnego wzrostu, 0,026 BTC i wyższe są na razie głównymi poziomami oporu dla tej monety. Dlatego też niedźwiedzia kontynuacja mogłaby przetestować ważne wsparcie przy 0,022 BTC i poniżej. Wskaźnik techniczny RSI (14) jest zwrócony w górę, czekając na presję nabywczą.

Dieser Eintrag wurde in Crypto veröffentlicht.